شرایط خرید ، مرجوع ، گارانتی

تضمین سلامت کالا

با توجه به بررسی دقیق و بسته بندی ایمن و استاندارد موقع ارسال کالا این اطمینان از طرف الیت بایک به خریدار داده میشود که کالای سفارش داده شده کاملا با همان مشحصات و صحیح و سالم به دست شما میرسد.

با این حال جهت دادن اطمینان خاطر بیشتر شما میتوانید طبق شرایط زیر میتوانید کالا را عودت دهید .

پیش از استفاده از محصول  ، با دقت مشخصات کالا را مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد.

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های الیت بایک بوده است و الیت بایک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی الیت بایک خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ و گارانتی درج شده در سفارش، مطابقت داده و مغایرت را حداکثر تا بیست و چهار ساعت از زمان دریافت کالا ، به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی های لازم جهت تعویض یا عودت کالا صورت گیرد.

تیم کارشناسی پس از بررسی کالای شما، نتیجه را از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می کند.

در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از حالات ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

  1. اگر دستگاه با مشخصات سفارش داده شده یکسان نباشد، سفارش اصلاح  و به صورت رایگان برای خریدار ارسال می شود – هزینه های حمل بر عهده الیت بایک خواهد بود .
  1. اگر کالا هنگام تحویل دارای نقص فنی باشد، با کالای سالم جایگزین و رایگان برای شما ارسال می شود.
درصورت موجود نبودن کالا ، مبلغ کالا همراه با هزینه عودت به مشتری برگشت داده خواهد شد.
  1. درصورت یکسان بودن کالا با سفارش و تمایل خریدار به مرجوع کالای استفاده نشده این امکان برای شما مهیاست   میتوانید در همین صفحه به بخش “شرایط بازگشت کالا طی سه روز” مراجعه نمایید .
  2. هرگونه استفاده خریدار از کالا قبل از مرجوع ، امکان عودت کالا را سلب می نماید .
  3. اگر کالا نقص فنی بخاطر استفاده نادرست خریدار پیدا کند ، در صورت مشمول گارانتی بودن کالا ، هزینه تعمیرات طبق تعهد گارانتی انجام میگردد و صرفا هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

نکته مهم :

برای عودت کالا و دریافت هزینه های حمل لطفا  قبض پستی با مهر شرکت پست و یا بارنامه را همراه کالا ارسال نمایید و یا می توانید به صورت پس کرایه وانتخاب پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل به الیت بایک، می توانید کالا را به آدرس انبار الیت بایک برگشت بزنید .

شرایط بازگشت کالا طی سه روز:

  1. هماهنگی قبلی جهت بازگشت کالا با واحد خدمات مشتریان صورت گرفته باشد.
  2. کالا سالم و استفاده نشده باشد و مورد تایید تیم کارشناسی قرار گیرد.
توجه داشته باشید که ملاک تشخیص کالای استفاده نشده کارشناسان الیت بایک می باشند.
  1. زمان دریافت کالا تا زمان تماس برای عودت کالا حداکثر سه روز باشد.
  2. کلیه هزینه های ارسال و عودت کالا به عهده خریدار میباشد.

 

الیت بایک

بازگشت به بالا